Tarot

Ücretsiz Fal Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut10.23 MB
  • Sürüm2.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciFelix Mood
Tarot indir; Mac'inizde kişisel bir Tarot okuyucusu. Artıları veya acemi için uygundur.

Mac'inizde kişisel bir Tarot okuyucusu. Artıları veya acemi için uygundur.

Yanan sorulara anında cevaplar alın: Gerçek aşkı nasıl bulabilirim? Parayı nasıl çekebilirim? Bugün bilmem gerekenler nelerdir? Sorunlarımı aile ya da arkadaşlarla nasıl çözebilirim? Hayattaki tüm problemlerinizi çözmenize yardımcı olacak 100+ büyülü ve güçlü okumalar. Bu uzman tarot okumaları durumunuza hem anlayışlı hem de uyarlanmıştır.

NASIL ÇALIŞIR
'Aşk Haftası' gibi bir yay seçerek başlıyorsunuz. Yerleşim, her bir konumun anlamları ile birlikte görüntülenir (örneğin, kart 1 rehberlik, kart 2 engelleri ve kart 3 fırsatları anlamına gelir). Ardından kartlar karıştırılır ve dağıtılır. Kartın sizin için ne anlama geldiğine dair bir açıklama almak için sırayla her bir karta tıklayın. Aşağıda bu yayının 1. pozisyonundaki Kupalar sayfası için örnek bir yorum bulunmaktadır.

ÖZELLİKLER
・ Tam 78 kart destesi *
・ Geçmiş * - önceki okumalarınızı gözden geçirin
・ 100+ spread
・ Notlar özelliği
Meaning Kart anlamı hızlı arama *
Dec Güverte seçimi *

(* bu özellikler ücretli yükseltme olmadan kilitli veya sınırlı kalır)

UPGRADE HAKKINDA
Temel ücretsiz sürümü bir Tarot okuma çözümü olarak çok iyi çalışır, ancak daha fazla desteler ve kartlar istiyorsanız, 'yükseltme' menüsü aracılığıyla istediğiniz zaman ücretli sürüme geçebilirsiniz.

ÖRNEK YORUM - CUPS SAYFASI

- Bu hafta aşk hayatıma nasıl yaklaşmalıyım?

Kupalar Sayfasını bu pozisyonda almanız, sezgilerinizin size söylediği şeylere açık olmanızı tavsiye eder. İçinizden açık bir şekilde rehberlik edemiyorsanız, bu, sizi nerede olduğunuzu ve nereye gittiğiniz konusunda biraz kafa karıştırıcı kalmış bazı duygular olabilir. Sonuç olarak seçim yapmak zor olabilir, çünkü sezgilerinize güvenmemeniz veya kendinizi daha fazla hissetmemeniz gerekir. Bu durumu tersine çevirmek için, bu duyguların engelini kaldırmanız ve kendinize itmek zor olsa bile, nasıl hissettiğiniz konusunda daha açık ve dürüst olmanız gerekecektir. Bunu yaparak kapıları tekrar yaratıcı potansiyelinize açacak ve hayallerinizi ortaya çıkarmak için tekrar yola çıkacaksınız. Kendinizi ilginç yeni insanlarla tanıştıysanız, kart onlarla açık olmanızı ister. Bunların her birini, büyük sırları, hediyeleri, gerçekleri ve fikirleri sizinle paylaşabilme potansiyeli olarak düşünün. Herhangi bir sorun, sonuç olarak dönüştürülebilir.

- Beslenme sezgisi ve duyarlılığı

Kupalar Sayfası içgüdünün kartıdır, yüreğiniz hisseder ve kalbinizin gitmeniz gerektiğini söyler. İlişkilerde romantizm ve balayı dönemi anlatıyor. Ayrıca yeni başlangıçlar, hayata gelen düşler ve iç rehberliğinizi yeni ufuklara ve olasılıklara kadar izler. Kupalar sayfası, ateş, duyarlılık ve naiflik gibi nitelikleri gösteren genç bir öz içerir. Kart, harika bir duygusal zekânın ve başkalarının duygularını rahatlıkla ve dikkatle okuyabilme becerisinden söz ediyor. Özünde, kişinin duyguları, hassas tarafı ve sezgisiyle iletişim halini temsil eder. Kupalar Sayfası heyecan verici bir karttır. Bir macera ruhunu temsil ediyor - bizi nereye gitmek istediğimiz yere götürebileceğimiz sihirli halı ve nereye gitmek istediğimizin farkında olmadığımız yerler! Bu sürpriz bağlantılarla gerçekleşebilir. Bu, hepimizin bir noktada yaşadığı bir şey: doğru zamanda doğru insanlarla tanışıyoruz; kendimizi doğru konuşmaları yapan buluyoruz; Ortak hedefleri ve diğerleriyle paylaşılan inançları deneyimliyoruz. Bütün bu tesadüfler, yaşamlarımız için daha net bir yol sağlayabilir. Kupalar Sayfası hayattaki bu senkronizasyona derinden bağlıdır. İçsel duygusal zeka ile dışsal sosyal zekânın birleşimi, eğer buna uyum sağlasa da, yaşamla kolayca akıp gitmemizi ve birçok rüyanın gerçekleşmesini sağlıyor!

Tarot indir